“Als collectief bereiken we meer voor ondernemend Wervershoof”

Ondernemersvereniging Wervershoof verbindt ondernemers met elkaar. Daarnaast behartigt de club de belangen van lokale ondernemers bij lokale en provinciale overheden. Daartoe is de OVW weer aangesloten bij de Westfriese Bedrijvengroep (WBG). Om breder te kijken, over grenzen te reiken en samen meer te bereiken. Verenigingsmanager Renate van der Laan vertelt er op 12 februari meer over en gaat graag met u in gesprek.

Vestigingsmanager Renate van der Laan: “Alle leden van de OVW zijn óók lid van de WBG. Wat de OVW betekent voor Wervershoof, betekenen wij voor ondernemend Westfriesland. We opereren steeds meer samen met Noord-Holland-Noord waaronder Ondernemend Alkmaar en de Kop van Noord-Holland. Want hoewel Westfriese ondernemers met hun hands-on mentaliteit een heel eind komen, is het gebied te klein om een stevige vuist te maken richting provinciale en landelijke bestuurders. Als collectief hebben we meer kennis, energie en slagkracht. We kunnen met één mond spreken.

“De samenwerking met overheid, onderwijs en de ondernemersverenigingen levert al veel op. Denk aan de Regio Deal die met subsidie van 32 miljoen inzet op beter leven, beter werken en beter leren. Wij vertalen dat naar de behoeften in Westfriesland. Onder onze speerpunten valt onder meer het vergroten van de binding met de politiek en het toekomstbestendig maken van bedrijventerreinen.

Vanuit de WBG is Renate verbinder én aanjager. Want zonder actie geen resultaat. Tijdens het OVW Café gaat zij graag met ondernemend Wervershoof in gesprek over behoefte, doelstelling en actie. Praat u mee?

De Westfriese Bedrijvengroep

De WBG  is het grootste ondernemerscollectief van de regio. De groep verenigt alle ondernemersverenigingen in Westfriesland waaronder de OVW. Als collectief is er meer kennis, energie en slagkracht om alle ondernemers te vertegenwoordigen als het gaat om belangrijke keuzes en beslissingen voor het ondernemers- en vestigingsklimaat in onze regio. Zo zijn zij actief binnen de thema’s duurzaamheid, bereikbaarheid, digitalisering, talent & onderwijs, toerisme en woningbouw.

Presentatie , buffet en netwerken

Bent u al lid van OVW, neem dan een ondernemer als introducé mee. Geen lid , maar wel als ondernemer werkzaam of woonachtig in of rondom Wervershoof? Van harte welkom. Aanvang buffet is 18.00 uur, start presentatie 19.30 uur. De drankjes zijn voor eigen rekening.
Tot ziens in ’t Fortuin. Dorpsstraat 190  Wervershoof.

 www.ovw.nl

Vorig artikelIn gesprek over het thema ‘Geen uitdaging te groot!’ Levenscafé met Roos Botman
Volgend artikelElvis herleeft in de St. Werenfriduskerk